Sales Support

Adresa pracoviště: Za Zastávkou 373, Praha - Dolní Měcholupy
Typ úvazku: Práce na plný / zkrácený úvazek na dobu neurčitou

Do SilentLab hledáme schopného a komunikativního člověka, kterého bude bavit práce v neustále měnícím se prostředí. Zapadne k nám pohodová osobnost, která efektivně podpoří obchodní oddělení.

Chceš o nás vědět víc?

Začínali jsme před 8 lety jako startup s originálním akustickým konceptem odhlučněných kanceláří a dodnes dodáváme ticho všude tam, kde je ho nedostatek. Hodně se toho u nás změnilo, ale přátelskou atmosféru a důraz na kvalitu produktů si stále držíme. Jsme pyšní na to, že naše výrobky získaly v průběhu let mnoho designových ocenění a v testech kvality obstojí před světovou konkurencí. Právě proto nás tak baví reprezentovat českou značku v zahraničí a doufáme, že to nadchne i Tebe!

Koukni na video: https://www.youtube.com/watch?v=xRJVQKDjE4Q

Koho hledáme?

 • především parťáka nebo parťačku do týmu
 • milovníka designu, techniky a českého řemesla, kterého bude bavit práce v dynamickém prostředí a bude umět reagovat na změny
 • v ideálním případě samozřejmě člověka, který už má nějakou zkušenost se zákaznickou podporou, ale pokud máš motivaci, rádi Tě všechno potřebné naučíme ;)

Co od Tebe budeme potřebovat?

 • hledáme zodpovědnou podporu pro obchodní tým, která zvládne přípravu cenových nabídek, technických podkladů nebo prezentací
 • budeš spojkou mezi klientem a naším obchodním týmem. Neměl by Tě tedy rozhodit rozhovor v angličtině, protože budeš často v kontaktu s našimi zahraničními agenty i klienty
 • součástí pozice je ale také klasická administrativa související se zadáváním dat do CRM systému (Salesforce) nebo koordinace obchodně marketingových materiálů
 • rešerše a monitoring trhu, trendů, konkurence.

Co u nás získáš?

 • zajímavou práci v prostředí, kde využiješ své jazykové dovednosti
 • Multisport kartu, jazykové vzdělávání a řadu společných firemních akcí
 • občerstvení na pracovišti
 • možnost občasné práce z domova
 • samozřejmostí je notebook, mobil

 Pozice je vhodná pro absolventy, rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Benefity:

Markéta Klásková Sales Support

Poznej náš tým

Seznamte se s Markétou, naší sales support specialistkou, díky které obchodní oddělení šlape jako hodinky. Markét je totiž spojkou mezi klientem, obchodním oddělením a také týmy napříč celou firmou. Stará se o to, aby se informace dostaly včas na správné místo. Kromě toho dohlíží na servisní zakázky, hladký průběh zápůjček produktů a bedlivě monitoruje trh. Možnost pracovat v SilentLab se jí naskytla náhodou. Když se doslechla o přátelské atmosféře ve firmě, neváhala poslat životopis a za pár dní jí už zvonil telefon. Kolektivu ve firmě si velmi cení a dodává, že je skvělé sledovat, co všechno společně dokážeme vymyslet a stvořit. 

A co na práci u nás oceňuje? Hlavně dynamické prostředí a to, že má šanci být u zrodu něčeho nového. Mezi zajímavé projekty řadí například atypické řešení akustických obkladů v londýnském showroomu nebo vývoj mechanicky odolných mobilních kanceláří. SilentLab je podle ní totiž fantastický v tom, že posouvá své hranice, ale nevychází ze standardů.

Zaujala Tě tato nabídka? Budeme rádi, když nám pošleš CV na níže uvedený e-mail. Následně se s Tebou spojí kolegyně z HR a domluvíte se na dalším postupu.