Kariéra

Staň se součástí našeho týmu

V SilentLab vznikají unikátní akustické produkty, které jsou charakteristické vysokou kvalitou a originálním designem.

Zakladatelé SilentLab Jaroslav, Honza a Petr chtěli vytvořit vlastní byznys, který by mohli rozvíjet, a se svými výrobky udávat trendy. Z malé dílny se firma během pár let rozrostla do týmu desítek lidí, velké výrobní haly, skladů a dvou poboček v Praze a Brně.

Chceme překonávat očekávání svých zákazníků, což ovšem dokážeme jen díky skvěle sehranému týmu. Proto hledáme zodpovědné nadšence, kteří se nezaleknou složitého zadání a práce s námi je bude bavit.

Ozvi se nám!

Chceš o nás vědět více? Mrkni na video:
Hodnoty

Plánovač výroby

Brno

Rádi rozšíříme tým o zodpovědného člověka, který se s námi bude podílet na zlepšování výrobních procesů a plánování výroby.

Vše o pozici

Elektromontér

Jiříkovice

Obsazujeme pozici Elektromontéra – parťáka do týmu, který bude mít možnost přicházet s novými nápady a ovlivňovat kvalitu výsledného produktu.

Vše o pozici

Dělník ve výrobě

Jiříkovice

Kolega Matěj aktuálně hledá Dělníka ve výrobě – práce se dřevem, kterého baví zakázková výroba. Jsme rychle rostoucí společností, a proto nabízíme také možnost dlouhodobého uplatnění a stabilitu zaměstnání.

Vše o pozici

Logistik

Jiříkovice

Hledáš práci ve skladu s fajn partou lidí? Aktuálně hledáme šikovného kolegu/kolegyni na pozici Logistik, s předchozí zkušeností, se kterým budeme dlouhodobě tvořit fungující tým.

Vše o pozici

Čalounice/čalouník

Jiříkovice

SilentLab v Jiříkovicích u Brna hledá na oddělení čalounictví manuálně zručného kolegu nebo kolegyni. Nevyžadujeme předchozí praxi nebo zkušenost, rádi Tě všechno naučíme.

Vše o pozici

Truhlář

Jiříkovice

Rádi bychom mezi sebou přivítali člověka, který má rád truhlařinu, záleží mu na výsledku a dokáže přicházet s novými nápady.

Vše o pozici

Account manager

Praha

V našem obchodním týmu je živo a tak hledáme zkušeného obchodníka, který umí navazovat vztahy s klienty, zajímá se o design a chce představovat unikátní český produkt v zahraničí.

Vše o pozici