Akustická Kalkulačka

Trápí Vás hluk v kanceláři? Nemohou se Vaši zaměstnanci dostatečně soustředit na zadané úkoly? Špatná akustika sehrává v oblasti pracovní výkonnosti mnohem zásadnější roli, než si možná myslíte.

Spočítejte si její vliv v naší nové akustické kalkulačce.

Přemýšleli jste někdy, kolik vás denně, ročně nebo během délky pronájmu kanceláře stojí nesoustředěná práce Vašich zaměstnanců? Je prokázáno, že kvůli špatné akustice se lidé plně nekoncentrují v průměru 24 minut denně. To je jinými slovy 5 % z celkového času, který v práci každý den stráví. Jak si ve firmě stojíte Vy? Naše kalkulačka Vám vypočítá, kolik finančních prostředků ztrácíte a kolik peněz naopak můžete ušetřit díky správným akustickým opatřením.

A ty Vám rovnou pomůžeme realizovat. Nabízíme buď variantu Economy zahrnující instalaci minimálního množství akustických produktů při zajištění dostatečné efektivity, nebo kategorii Optimal, která představuje instalaci optimálního množství akustických produktů zajišťující maximální možný účinek. S přesným výběrem produktů, jejich množstvím a ideálním umístěním Vám poradí náš zkušený tým akustiků.

Economy
Optimal
{{yearInflection(office_lifespan_in_years)}}
m2
Spočítat

O kolik peněz přicházíte kvůli nesoustředěné práci Vašich zaměstnanců

Ztráta denně
{{Math.round(daily_lost).toLocaleString('cs-CZ')}} Kč
Ztráta ročně
{{Math.round(yearly_lost).toLocaleString('cs-CZ')}} Kč
Ztráta za dané období
{{Math.round(period_lost).toLocaleString('cs-CZ')}} Kč
Investice do {{returnVariant()}} varianty akustického řešení činí celkem {{Math.round(invest_value).toLocaleString("cs-CZ")}} Kč.
Investice do {{returnVariant()}} varianty se Vám vrátí po {{invest_return_in_months.toFixed(2).toLocaleString("cs-CZ")}} {{monthInflection(invest_return_in_months)}}.
Při délce pronáju {{Math.round(office_lifespan_in_years).toLocaleString("cs-CZ")}} {{yearInflection(office_lifespan_in_years)}} Vám zvolené aktustické řešení ušetří {{Math.round(invest_saved_during_lifespan).toLocaleString("cs-CZ")}} Kč.

Akustická řešení Economy a Optimal zahrnují instalaci následujících produktů,
dle parametrů Vaší kanceláře: