Reference

Stáhnout reference (4,95 MB)

Mezinárodní banka

Praha

Produkty:PRIME

Mezinárodní farmaceutická společnost

Praha

Produkty:STILL

Mezinárodní programátorské centrum

Praha

Produkty:STILL, MUTE

SIEMENS

Praha

Produkty:UNIQ

AON

Praha

Produkty:UNIQ, STILL, STILL MOTION, Závěsný telefonní box na míru, Mikrokancelář na míru, Akustické sezení na míru

Naše stěnové obklady STILL se staly součástí nových kancelářských prostor v centru Prahy společnosti AON. Jejich úkolem je zlepšit akustiku uvnitř jednotlivých zasedacích místností, zároveň tu slouží jako výrazný designový prvek, který pozvedává celkový vzhled interiéru. Ve spolupráci se společností VERTI jsme v prostorách dále instalovali mobilní příčku obloženou akustickými panely. Ta prostor nejenom efektivně dělí, ale zajišťuje i perfektní neprozvučnost. Celkový koncept pak doplňují dvě naše MICROOFFICE poskytující zaměstnancům potřebný klid k telefonování či rychlému meetingu.

BNP Paribas

Praha

Produkty:STILL, MUTE, Akustické sezení na míru

Schindler

Praha

Produkty:MUTE, STILL HERA

Pro společnost Schindler jsme realizovali komplexní akustické řešení jejich prostoru. Pro nenásilné rozdělení kanceláří jsme použili naše volně stojící paravány SHADE a lamelové paravány FLEXI, které díky akustickému materiálu efektivně pohlcují okolní zvuk. Akustiku a také potřebné soukromí podporují i instalované stolní paravány MYSPACE a závěsné paravány MUTE, které krásně doplňují interiér. Celková realizace pak rovněž zahrnovala naše MICROOFFICE. Oázy klidu sloužící k ničím nerušené práci, telefonátům a rychlým schůzkám.

FRANKFURT SCHOOL OF FINANCE & MANAGEMENT

Frankfurt

Produkty:PRIME, QUADRIO

Digiteq Automotive

Praha

Produkty:UNIQ

Contentful

Berlin

Produkty:PRIME

Kocián-Šolc-Balaštík

Praha

Produkty:STILL, STILL MOTION

Prostředí advokátní společnosti KŠB staví na eleganci a vysoké diskrétnosti, která je při jednáních s klienty velmi důležitá. Naše instalované akustické stěnové obklady STILL oba aspekty plně respektují. Kancelář odhluční, zajistí perfektní nesení zvuku a zároveň fungují jako originální interiérový prvek. Díky spolupráci s VERTI obsahují prostory KŠB také mobilní příčku obloženou akustickými panely, která místnost efektivně rozděluje a poskytuje jí dokonalou neprozvůčnost.

HEIMSTADEN

Praha

Produkty:PRIME

Cleverlance

Praha

Produkty:UNIQ

Celkem sedm MICROOFFICE UNIQ už zdobí prostředí velkého openspace officu Cleverlance. Začínali jsme s pěti, ale díky velké oblíbenosti mezi zaměstnanci jsme zanedlouho přidávali další dvě. Dokonalá akustika, perfektní ventilace, originální design a útlum v podobě 33 decibelů už totiž dělá pořádný rozdíl, který se ve výkonnosti a komfortu v kanceláři musí projevit.

ProductBoard

Praha

Produkty:CUBIQ, PRIME, QUADRIO, AGILEOFFICE

Jeden z nejrychleji rostoucích start-upů v ČR jsme vybavili hned několika produkty z našeho portfolia. Zaměstnanci ProductBoard si mohou užívat nerušené práce v MICROOFFICE PRIME, CUBIQ a QUADRIO I. Navíc je zde umístěna naše historicky první AGILEOFFICE.