Seznamte se s MICROOFFICE SPARK⁴

Nejnovější přírůstek v řadě SPARK FAMILY

MICROOFFICE® SPARK⁴ se vyvinula z úspěšných modelů SPARK a SPARK². Řada SPARK FAMILY se od ostatních modelů MICROOFFICE® liší svým snadno udržovatelným vnějším povrchem, který je vyroben z práškově lakované oceli. Skvěle se tak hodí do výrobních, logistických, zdravotnických ale i kancelářských prostor.

Malá nebo velká?

MICROOFFICE® SPARK⁴ je velikostně největší akustická místnost, mohou v ní pohodlně sedět až čtyři osoby. Vytváří tak odhlučněnou mikro zasedačku, kde se můžete v klidu potkat se svým týmem nebo vést důležité jednání. Na druhé straně MICROOFFICE® SPARK je určena pro jednu osobu a vytváří ideální místo na klidné telefonování či online meeting, zatímco SPARK² je vhodná pro dvě osoby na soukromý one-to-one meeting. S naší řadou SPARK FAMILY pokrýváme potřeby všech.

Zvenku kovová, uvnitř útulná

Řada SPARK FAMILY je vybavena stejně kvalitní technologií a precizností v detailech jako ostatní modely MICROOFFICE®. Uvnitř se cítíte mimořádně pohodlně díky čalouněným stěnám, komfortnímu sezení, vysoce efektivní ventilaci, příjemnému osvětlení a kvalitní ergonomii. O špičkové akustice nemluvě – řadu SPARK charakterizuje vysoká akustická odolnost, která funguje v jakýchkoliv náročných výrobních a logistických halách s velkou intenzitou hluku.

“Každoročně se snažíme v rámci našich produktových řad uvádět na trh zcela nové koncepty a výrobky, díky čemuž jsme s našimi inovacemi o krok napřed oproti světové konkurenci. Nejvíc nás ale na naší práci baví, že v zahraničí reprezentujeme ryze českou značku a že ji i velmi nároční klienti oceňují,” říká obchodní ředitel a spoluzakladatel Jan Kaňka. SilentLab vede spolu s Jaroslavem Vendlem a Petrem Konečným.

Investice do našich budek se vyplatí

Pokud byste se s firmou stěhovali do jiných kanceláří, řadu SPARK si stejně jako ostatní modely MICROOFFICE® jednoduše přemístíte s vámi. Stejně tak je možné snadno vyměnit vnější obklady a vaší MICROOFFICE naladit do jiných barev, například při rekonstrukci či při změně image značky.

Podívejte se na přehled všech typů našich MICROOFFICE a vyberte si sami.