Společnost SilentLab představí na mezinárodním veletrhu Orgatec 2022 jedinečnou funkčnost akustických místností MICROOFFICE®

Praha/Kolín nad Rýnem, dne 12. října 2022

Česká firma SilentLab, přední výrobce akustického kancelářského nábytku, zavítá potřetí v řadě na veletrh ORGATEC 2022, kde představí své akustické místnosti MICROOFFICE® nadupané novými funkcemi. Společnost SilentLab zde prezentuje nejnovější technologické funkce, jako jsou prokognitivní osvětlení, klimatizace a řada dalších. Prestižní mezinárodní veletrh zaměřený na kanceláře a pracovní prostředí se uskuteční v Německu, Kolíně nad Rýnem od 25. do 29. října 2022. 

“Jsme rádi, že se SilentLab opět představí na jednom z největších veletrhů v Evropě. Naše produkty jsou světově unikátní nejen svým designem, ale i know-how a v zahraničí nemají konkurenci. Jako česká firma v zahraničí tímto zároveň reprezentujeme kvalitu odborníků a výrobků, které pocházejí výhradně z České republiky,” říká spoluzakladatel firmy SilentLab Jaroslav Vendl. 

Prokognitivní osvětlení – předností prokognitivního osvětlení, které nyní nově instaluje SilentLab do MICROOFFICE®, je zvýšení soustředění, tedy podpora kognitivního výkonu, bdělosti a koncentrace.

Klimatizace – zařízení vyvinuté pro řízení teploty přiváděného vzduchu do prostředí akustické místnosti ve spolupráci s UCEEB. Toto zařízení, první ve své kategorii, dokáže bez kondenzátu ochladit prostředí o 4–5 ºC.

Grafický ovládací panel – nový typ ovládacího panelu s možností přesnějšího a uživatelsky přívětivějšího ovládání světla a ventilace v akustické místnosti.

Na ploše s více než 300 m2 bude SilentLab na Orgatecu prezentovat nové produkty, mezi které patří wellbeigová akustická zasedací místnost MICROOFFICE® REALM. Svou světovou premiéru měla již v Chicagu na veletrhu NeoCon, kde byla oceněna zlatou cenou Best of NeoCon 2022. Jejím účelem je poskytnout zaměstnanci příjemné a nikým nerušené prostředí na práci i odpočinek. Řadu akustických zasedacích místností, jejíž koncept je na trhu ojedinělý, tak doplňuje produkt, který přináší zcela nový pohled na pracovní prostředí.

 

Návštěvníci veletrhu Orgatec uvidí od SilentLab také akustickou místnost MICROOFFICE® UNIQ. Letos již získala prestižní mezinárodní cenu IF Design Awards na nejstarší designérské soutěži, která vznikla v roce 1954. Toto celosvětové prvenství v oboru znamená pro český design velký mezinárodní úspěch.

SilentLab představí ale i další své novinky, například akustickou místnost   MICROOFFICE® s maximálním akustickým útlumem a zabudovaným zařízením k eliminaci odposlechu. Oceňuje ji především náročná klientela při důležitých jednáních, na nichž je prioritou chránit obchodní tajemství. Dále se na Orgatec bude prezentovat také MICROOFFICE® se zvýšenou mechanickou odolností při zachování špičkových funkčních parametrů. Firmy ji mohou umístit do náročnějších podmínek výrobních a logistických prostorů.