Red Dot Design Award 2019

 

MICROOFFICE UNIQ a MICROOFFICE CUBIQ získaly to nejprestižnější mezinárodní designové ocenění Red Dot Design Awards 2019, které uděluje odborná porota složená ze světoznámých designerů v německém Essenu.

Během podrobného zkoumání bylo hodnoceno více než 5 500 produktů od firem a designérů z 55 zemí světa. Cenu Red Dot Design Awards 2019 následně obdrželo jen 1549 projektů, přičemž pouhých deset z nich pochází z České republiky. Ve světové konkurenci obstály i dvě naše mikrokanceláře: MICROOFFICE UNIQ a MICROOFFICE CUBIQ, které získaly cenu Ret Dot v kategorii Produktový design.

„MICROOFFICE jsou diamantem mezi našimi produkty. Dlouhodobě jsme je vytvářeli společně s prvotřídními architekty, specialisty na akustiku a odborníky na ventilaci. Cena Red Dot patří všem lidem, kteří se na jejich vzniku podíleli, a celému týmu SilentLab,” komentuje ocenění Jaroslav Vendl, spoluzakladatel SilentLab.

Jan Kaňka, druhý ze spoluzakladatelů, dodává: „Jsme nesmírně hrdí. Ocenění Red Dot považuji za velké potvrzení toho, že jdeme správným směrem. Vytváříme unikátní design a neustále inovujeme naše produkty – a tato cena je skutečně obrovskou motivací pro naši další práci.”

 

 

Pod designem MICROOFFICE jsou podepsáni architekti Vojtěch Kaas a Jan Kalivoda z PROGRES ATELIER. „Největší architektonickou výzvou pro nás bylo vytvoření nezaměnitelného tvaru, který propojí MICROOFFICE s okolním prostorem, a zároveň dostane dovnitř maximum denního světla. Máme radost, že se MICROOFFICE povedly a zaujaly i náročnou porotu Red Dot Design Awards,” shodují se oba architekti, kteří dali MICROOFFICE od SilentLab ikonickou tvář.

Důležitost ocenění Red Dot nejlépe shrnuje sám zakladatel a generální ředitel společnosti Red Dot, profesor Dr. Peter Zec: „Chtěl bych výhercům upřímně poblahopřát k jejich úžasnému úspěchu. To, že jejich výrobky splňují přísná kritéria poroty, svědčí o jejich prvotřídní designové kvalitě. Držitelé ocenění Red Dot určují klíčové designové trendy ve svém oboru.”

 

 

MICROOFFICE vytváří oázy ticha v hlučné kanceláři. Jejich dokonale funkční akustika a špičkový ventilační systém umožňuje soustředění na hlubokou práci a zajišťuje naprostý klid pro telefonické konference nebo důležitá jednání. Nespornou výhodou MICROOFFICE je snadné umístění do prostoru bez nutnosti stavebních úprav stejně jako možnost přemístění v případě stěhování kanceláře.

MICROOFFICE UNIQ a CUBIQ, které získaly prestižní cenu Ret Dot Design Awards, si můžete sami vyzkoušet na veletrhu ve Stockholmu, Londýně,  nebo v Chicagu, kde je budeme prezentovat. Velmi rádi Vás také uvítáme v našem showroomu v Praze.

 

Vážený uživateli, tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací o cookies