Ventilační systém MICROOFFICE

Na dokonalé ventilaci si v SilentLab skutečně zakládáme. Všechny naše MICROOFFICE jsme proto vybavili špičkovým ventilační systémem, který vám zajistí maximální komfort a funkčnost. Z praxe totiž víme, že vzdušná a tichá kancelář dokáže zvýšit produktivitu práce až o 10 %.

 

 

Skvěle fungující ventilační systém se stal jednou z našich největších priorit. Na jeho vývoji jsme pracovali několik měsíců s experty na ventilaci. Vzduch se uvnitř MICROOFFICE kompletně vymění během několika minut a tak můžete pracovní prostor nerušeně využívat i několik hodin. Obrovským benefitem ventilační jednotky je i její tichý provoz, který Vám poskytne naprostý klid na práci. 

K tichému procesu výměny vzduchu přispívá promyšlená technologie jeho proudění. Ventilátor je totiž umístěn ve spodní části a vhání dovnitř vzduch. Ten následně proudí skrze stěnu a akustickou pěnu vzhůru a u strupu se dostává dovnitř MICROOFFICE. Vzduch v prostoru cirkuluje a přes podlahu a stěnu vychází stropem ven.  Výsledkem je nulový hluk – a to jak uvnitř, tak i vně MICROOFFICE. 

Ventilační systém se automaticky spouští i vypíná sensorem pohybu. Nemusíte se tedy obávat, že by ventilace běžela i v době, kdy je kancelář nevyužívaná. 

 

 

Vstupte do vzdušného prostoru MICROOFFICE